Farmaceutici Dottor Ciccarelli

Roztok k odstranění bradavic

Obsah: 75 ml
AKCE MĚSÍCE
419 Kč
Č. produktu: CI13
-+

Nebo nám zavolejte na +420 29 618 2825

AKCE MĚSÍCE - Využijte 10% slevu na všechny produkty z naší nabídky.
 • Výrobek je skladem
 • Datum minimální trvanlivosti: 31/10/2026
 • Odeslání ještě dnes!
Kredit
Nákupem získáte 11 Kč
Výhody
Bezplatné doručení nad 990 Kč
Dárek při nákupu nad 1190 Kč
Způsoby platby
paymentsZpůsoby platby
Cena dopravy
Zásilkovna, DPD

Informace o produktu

Obecné Použití Složení Upozornění
 • Obecné

  Roztok k odstranění bradavic - na bradavice na dlaních i chodidlech.

   

  Bradavice neboli virové bradavice jsou výrůstky na kůži, které jsou způsobeny mnoha různými příčinami. Nejčastěji se tvoří na dlaních či chodidlech - plantární bradavice, mohou se ale objevit také na jiných částech těla.

  Jelikož jsou virového původu, velmi rychle se přenášejíšíří i na jiná místa našeho těla, a proto je velice důležité zvolit vhodný způsob jejich likvidace.

   

  Kryoterapie - účinná metoda odstranění bradavic.

   

  Kryoterapie je jedna z nejoblíbenějších metod léčby bradavic. Účinně odstraní bradavice, které zamrazí u kořene (při teplotě -45°C), což způsobí jejich postupné vysychání a mizení.

  Roztok k odstranění bradavic odstraní menší bradavice již po první aplikaci. U hluboce zakořeněných nebo nepoddajných bradavic je obvykle nutná další léčba (2-3 aplikace).

   

  Jak se můžeme “vyhnout” vzniku bradavic ?

  • Dbáme na správnou hygienu - pravidelné mytí rukou.
  • Na veřejných koupalištích, v saunách a sportovních prostorách nosíme obuv a nechodíme bosí.
  • Používáme pouze vlastní boty, přezůvky a další obuv.
  • Po podání ruky s osobou, která má bradavice, si důkladně umyjeme ruce.

   

   

  Timodore® je řada výrobků pro péči a pohodlí chodidel, vytvořena ve společnosti Farmaceutici Dottor Ciccarelli. Zahrnuje kvalitní produkty na bázi přírodních účinných látek. V této řadě najdeme mnoho inovativních zdravotnických prostředků, kosmetiky a deodorantů na bázi extraktu z tymiánu. 

 • Použití

  Návod k použití: 

  1. Odstraňte ochranný kryt.
  2. Koncovku houbičky (aplikátoru) vložte do otvoru nahoře, tak hluboko, aby zůstala viditelná pouze polovina aplikátoru.
  3. Kryt opatrně nasaďte zpět tak, aniž byste na něj tlačili a aby modré plastové výstupky zůstaly viditelné.
  4. Lahvičku otočte dnem vzhůru a konec víčka přitlačte na rovný povrch po dobu 3-5 sekund, tak aby došlo k naplnění aplikátoru obsahem lahvičky.
  5. Lahvičku podržte dnem vzhůru ještě 10-15 sekund.
  6. Lahvičku držte stále dnem vzhůru a znovu odstraňte kryt. Dříve než se přiblížíte k postiženému místu, ujistěte se, že tekutina z aplikátoru nekape. V případě, že se tak děje, opatrně setřete hadříkem přebytečnou tekutinu a dejte pozor, aby nestékala na pokožku.
  7. Koncovku aplikátoru (houbičky), která je naplněná tekutinou a neodtéká, postavte na 40 sekund na střed bradavice. Netlačte.
  8. Bradavice se sama odloupne nebo odpadne přibližně po dvou týdnech.

 • Složení

  Složení: butan, propan, isobutan, dimethylether

  Obsah: lahvička s tekutým plynem, 12 aplikátorů (houbiček), tištěný obrázkový návod k použití.

  Čisté množství: 75 ml

 • Upozornění

  Upozornění: Nádobka je pod tlakem. Při zahřátí může prasknout. Obsahuje vysoce hořlavý aerosol. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Výrobek nepropichujte ani nespalujte, to platí i pro prázdný obal od výrobku. Nestříkejte na otevřený oheň nebo jiný zdroj zapálení. Skladujte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných vznětlivých zdrojů. Nekuřte v blízkosti produktu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Bez dostatečného větrání se mohou tvořit výbušné směsi plynů. Po použití místnost dobře vyvětrejte. Vyhazujte pouze úplně prázdné nádoby. Pokud došlo ke kontaktu s očima, důkladně je vypláchněte vodou a fyziologickým roztokem. Nanášejte pouze na bradavice. Nenanášejte přípravek bez pomoci aplikátoru. Neaplikujte přípravek na stejné postižené místo (bradavici) více než 4x. Před ošetřením každé bradavice použijte nový aplikátor (koncovou houbičku). Pokud trpíte cukrovkou, vyhněte se používání přípravku. Nepoužívejte u dětí mladších 4 let. Nepoužívejte přípravek na útvary, které nejsou bradavice. Máte-li jakékoliv otázky týkající se použití tohoto přípravku, informujte se u svého lékaře. Nesprávné použití výrobku může způsobit popáleniny nebo poškození kůže. V případě, že kapalný plyn kape na kůži kolem bradavice, okamžitě přerušte ošetření, otřete kapalný plyn čistým hadříkem a poraďte se s lékařem. Nepoužívejte, dokud není nástavec nasazen. Pečlivě dodržujte pokyny. Nevyhazujte obal ani návod k použití, dokud přípravek zcela nespotřebujete.

Černý zázvor - extrakt v kapslích
Roztok k odstranění bradavic
419 Kč
-+
Copyright © 2012 - 2024 | Be Healthy d.o.o.