DETOXIKACE
Detoxikační náplasti na chodidla
 • zcela přírodní
 • bambusový ocet a rostlinné výtažky
 • na chodidla, krk, záda...
Výrobek je SKLADEM
Datum minimální trvanlivosti:  30/04/2025
Odeslání ještě dnes!
-+

Nebo nám zavolejte na +420 29 618 2825

Kredit
Nákupem získáte 9 Kč
Výhody
Bezplatné doručení nad 990 Kč
VÍKENDOVÁ AKCE - Získejte slevu 125 Kč při každém nákupu nad 500 Kč.
Množstevní sleva
 • O produktu

  Detoxikační náplasti na chodidla – účinkují přes noc.

   

  Chodidla jsou jednou z nejnamáhanějších částí našeho těla, jelikož se v nich hromadí spousta toxinů. Při reflexní masáži chodidel je každá část těla, popř. každý tělesný orgán spojený s určitou oblastí chodidla.

  Detoxikační náplasti na chodidla jsou zcela přírodní terapeutické náplasti, vyrobené z přírodních výtažků a bambusového octa, neobsahují chemické přísady a mají vysokou schopnost absorpce toxinů. Bambusový ocet v náplastech obsahuje přírodní výtažky, které pomáhají revitalizovat náš organizmus.

   

  Přestože jsou určeny na chodidla, lze je použít i na jiné části těla – nohy, kolena, boky, ramena, lokty, paže a krk.

   

  Náplasti se používají přes noc – v klidové fázi těla působí přírodní složky delší dobu a na postižená místa a našemu tělu tak přináší povzbuzující účinek.

 • Použití

  Návod k použití: Chodidla si umyjte a osušte. Odstraňte z náplasti ochrannou fólii a položte na ni sáček s přírodními složkami. Náplast na chodidla aplikujte před spaním tak, aby byl sáček s přírodními účinnými látkami v kontaktu s vašimi chodidly. Ráno náplast sejměte. Lze použít i na jiné části těla.

 • Složení

  Složení: Bambusový ocet, dřevný ocet, turmalín, kukuřičný škrob, chitin, rostlinná vláknina.

  Obsah: 10 kusů

 • Upozornění

  Upozornění: Pouze pro vnější použití. Nepoužívejte na podrážděnou nebo poškozenou pokožku nebo v oblastech s ekzémem a dermatitidou. Jednotlivé podložky použijte ihned po otevření průhledného sáčku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte pro jiné účely. Výrobek není léčivý přípravek a nenahrazuje lékařské ošetření. Zdržíme se jakéhokoliv spojení s tvrzeními o léčbě nebo zárukami o léčebných účincích. V případě onemocnění se poraďte se svým lékařem nebo zdravotnickým personálem. V případě alergie na náplasti se použití nedoporučuje. Po použití jej lze zlikvidovat s domovním odpadem. Určeno k jednorázovému použití. Skladujte při teplotě od 5 do 25 ºC. 

Copyright © 2012 - 2023 | Be Healthy d.o.o. |
Mapa stránek